KreuCelebrity

Me një fustan tyl pas trupit; Eleni Foureira ‘çmend’ fansat!

Me një fustan tyl pas trupit; Eleni Foureira ‘çmend’

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Fouriera, e cila prej vitesh e ka ndërtuar karrierën e saj në Greqi, njihet për stilin e saj të veshjes dhe sigurohet që kudo që të shkojë të tërheqë vëmendjen.

Me një fustan tyl pas trupit; Eleni Foureira ‘çmend’

Kështu ka ndodhur edhe në koncertin e saj të fundit, ku Fouriera ka zbuluar ‘look-un’ e saj përmes disa fotografive që ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram, ku duket një yll i vërtetë.

Ajo ka zgjedhur një fustan transparent pas trupit të hapur në njërën anë të këmbës, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës. Vlen të theksohet se këngëtarja duket super në formë dhe mjaft sensuale.

Me një fustan tyl pas trupit; Eleni Foureira ‘çmend’

Fouriera e kompletoi 'look-un' e saj me çizme me taka të larta ngjyrë kafe dhe një gjerdan argjendi të ngjashëm në qafë.

Me një fustan tyl pas trupit; Eleni Foureira ‘çmend’

“Po tundem në skenë, jam e çmendur ”, ka shkruar Foureira përkrah postimit të saj. Të shumta kanë qenë komentet dhe pëlqimet që ka marrë këngëtarja nga fansat, miqtë dhe të afërmit e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF