KreuCelebrity

Kthehen getat e bardha: Rosie Huntington-Whiteley risjell trendin në Javën e Modës në Paris!

Kthehen getat e bardha: Rosie Huntington-Whiteley risjell trendin në

 

Rosie Huntington-Whiteley dukej magjepsëse gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Paris. Modelja 36 vjecare kishte veshur një jumpsuit dantelle të bardhë të ngjitur pas trupit, me një xhaketë të madhe të zezë sportive.  

Kthehen getat e bardha: Rosie Huntington-Whiteley risjell trendin në

Look-u i guximshëm i saj kompletohej nga një palë këpucë të çelëta me taka, ndërsa për aksesorë përdori një palë vëthë të mëdhenj në ngjyrë argjendi.  

Kthehen getat e bardha: Rosie Huntington-Whiteley risjell trendin në

Rosie tregoi kësisoj se trendi i getave të bardha është rikthyer, ndonëse i stilizuar sic ndodh rëndom, për t`iu përshtatur më mirë preferencave të kohës.  

Kthehen getat e bardha: Rosie Huntington-Whiteley risjell trendin në

Ajo e kishte lënë partnerin Jason Statham, i cili është 20 vjet më i madh se ajo dhe me të cilin është fejuar që nga viti 2016, në shtëpi me fëmijët e tyre. Çifti kanë një djalë, Jack, 5 vjeç, dhe vajzën, Isabella, një vjeçe dhe janë jashtëzakonisht të kujdesshëm të mbrojnë jetën private të fëmijëve të tyre.  

Kthehen getat e bardha: Rosie Huntington-Whiteley risjell trendin në

"Ne kemi qenë kaq të fokusuar në punën tonë për kaq shumë kohë. Martesa gjithashtu nuk është një prioritet i madh për ne. Jemi shumë të lumtur”, është shprehur më herët Rosie. Pavarësisht statusit të marrëdhënies së tyre, ajo dhe Jason dhe plotësisht të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit, duke qenë së bashku që nga viti 2010. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF