KreuCelebrity

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar pas momentit të tij intim me Jennifer Garner

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar pas momentit
Gjërat me sa duket u tensionuan mes Jennifer Lopez-it dhe Ben Affleck-ut, ndërsa të dy udhëtonin me makinë nëpër Los Angeles.

Në fotot e marra nga Page Six, Affleck bëri gjeste në një mënyrë shumë të animuar ndërsa ishte në sediljen e shoferit të automjetit të tij ndërsa një stoik Lopez dëgjonte.

Në një moment, këngëtarja e "Jenny From the Block" shikonte me zemërim përpara ndërsa ai  i fliste asaj.

Një tjetër foto tregonte Lopez, 54 vjeç, duke vështruar Affleck-un ndërsa aktori vazhdonte të fliste.

Pavarësisht se si duket momenti në foto, një burim i njohur me çiftin i thotë Page Six ekskluzivisht se nuk kishte "asgjë të nxehtë në diskutimin e tyre".

Përfaqësuesit e Lopez dhe Affleck nuk iu përgjigjën kërkesës së Page Six për koment.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar pas momentit
Ndërsa është e paqartë se çfarë mund të kenë diskutuar të dy, ne e dimë se Affleck kohët e fundit ka bërë tituj pasi ka ndarë një moment intim në automjetin e tij me ish-gruan Jennifer Garner dhe një nga vajzat e tyre.

Siç ishte raportuar më parë nga Page Six, alumi "Alias", 51 vjeç, u fotografua në fillim të këtij muaji duke u mbështetur për të përqafuar yllin e "Good Will Hunting", gjithashtu 51 vjeç, nga sedilja e pasme e makinës së tij.

Vajza e tyre Seraphina ishte ulur në sediljen e pasagjerit pranë babait të saj.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen të tensionuar pas momentit
Ish-çifti ka edhe vajzën Violet dhe djalin Samuel.

Ish-ët kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkëprindërore që nga ndarja e tyre në 2015.

Affleck vazhdoi me Lopez, duke u martuar në korrik 2022, ndërsa Garner po takohet me biznesmenin John Miller.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF