KreuCelebrity

Aksidentohet Pete Davidson!

Aksidentohet Pete Davidson!

Gjatë fundjavës, Pete Davidson u përfshi në një aksident me makinë teksa po largohej nga shfaqja e tij e komedisë në The Wiltern në Los Angeles. Aktori i humorit, i cili aktualisht është në një dënim 18-mujor pas një akuze për drejtimin e automjetit, organizoi një festë pas ngjarjes.

Aksidentohet Pete Davidson!

Një dëshmitar okular raportoi se, teksa u largua nga vendi i ngjarjes rreth orës 22:00 me orën lokale, Davidson aksidentalisht përplasi makinën e tij pas një muri.

Sipas “Page Six”, Davidson ishte në sediljen e shoferit të një SUV të zezë GMC, me disa të tjerë në automjet. Makina shfaqte shenja të dukshme të gërvishtjeve përgjatë njërës anë, nga dera e mesme deri te rrota e pasme.

Gjatë incidentit, Davidson u pa duke mbajtur një cigare në njërën dorë, ndërsa kishte veshur një kapuç të gjelbër. Mbetet e paqartë se cilët ishin pasagjerët e tjerë në makinë, por u konfirmua se Madelyn Cline, e përfolur se është në lidhje me Davidson, nuk është në mesin e tyre.

Aksidentohet Pete Davidson!

Ky nuk është incidenti i parë me makinë që përfshin Davidson, pasi ai dhe ish e dashura e tij, Chase Sui Wonders, u përplasën me një shtëpi në Beverly Hills në mars.

Për fat të mirë, askush nuk u lëndua, por Davidson më pas u urdhërua të plotësonte 50 orë shërbim në komunitet si pjesë e drejtimit të pamatur të automjetit të tij.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF