KreuCelebrity

Me anë të reklamës së Guccit; Kendall Jenner dhe Bad Bunny zyrtarizojnë romancën!

Me anë të reklamës së Guccit; Kendall Jenner dhe Bad Bunny

Edhe pse ata kurrë nuk kanë folur publikisht për marrëdhënien e tyre, Kendall Jenner dhe Bad Bunny kanë gjetur një mënyrë kreative për të zyrtarizuar Instagramin në një fushatë reklamuese për valixhet dhe çantat e Gucci Valigeria.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GUCCI (@gucci)

Çifti i adhurueshëm ka pozuar për një seri fotosh në një fushatë të re reklamuese për markën. Në videon e shpërndarë të Gucci-t, ata po mbajnë secili çanta dhe valixhe ata po ecnin nëpër terminal, teksa edhe veshjet i kishin zgjedhur nga kjo markë.

Reperi ka veshur një pallto të gjatë të zezë mbi pantallona të zeza dhe çizme po ashtu të zeza, me një palë syze dielli të vendosura mbi flokë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GUCCI (@gucci)

Jenner ka zgjedhur një polo të bardhë me një pulovër të zezë dhe pantallona të ngjashme të lidhura me rrip në bel dhe atlete të bardha.

Së bashku me video-reklamën, janë publikuar edhe disa foto të çiftit si pjesë e fushatës, duke përfshirë edhe lojëra mes tyre, ku Bad Bunny po e shtyn Jenner-in në një karrocë bagazhesh të mbushur me çantat e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GUCCI (@gucci)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF