KreuCelebrity

Kendall Jenner dhe sekreti i saj për mëmësisë, (as Bad Bunny s’e dinte)!

Romanca mes Kendall Jenner dhe këngëtarit Bad Bunny po shkon më së miri dhe tashmë nuk është më private. Ata u shfaqën së bashku në një fushatë të re të Guccit, duke shënuar herën e parë kur ata u shfaqën si çift në llogaritë e tyre personale.

Kendall Jenner dhe sekreti i saj për mëmësisë, (as Bad Bunny

E teksa duket se lidhja e tyre është serioze, Kendall Jenner duket se nuk është gati për t’u bërë nënë. Gjatë sezonit të katërt të 'The Kardashians', Kendall zbuloi frikën e saj për t'u bërë nënë, për shkak të ankthit.

"Po, kam qenë shumë keq kohët e fundit. Është një nga arsyet pse kam shumë frikë të kem fëmijë," i tha ajo Scott Disick, ish-it të Kourtney Kardashian.

Kendall Jenner dhe sekreti i saj për mëmësisë, (as Bad Bunny

Kjo nuk do të thotë se ajo dëshiron të ketë fëmijë më vonë, sepse Kendall tregon se, "Jam e emocionuar për atë kohë në jetën time. Unë thjesht e di që nuk është tani".

Për sa i përket marrëdhënies së saj me Bad Bunny, ajo nuk pranoi të komentonte ndonjë gjë specifike: "Unë jam shumë e mirë në të qenit e pavarur. As kjo nuk është diçka që po e kërkoj. Mendoj se thjesht e gjej veten në marrëdhënie.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF