KreuCelebrity

Pamela Anderson nuk njihet në daljen e fundit: “Të bëjë diçka me ato flokë”!

Pamela Anderson nuk njihet në daljen e fundit: “Të

Pamela Anderson thuajse nuk njihej në daljen e saj të fundit publike. Aktorja 56-vjeçare e ‘Baywatch’ u shfaq e veshur me një kostum të gjerë e kapele në një darkë në Paris. Duket se ajo ka hequr dorë nga veshjet provokuese dhe make up-i, teksa prej kohësh shfaqet “ujë e sapun”. Pamela Anderson nuk njihet në daljen e fundit: “Të

Anderson vendosi të promovojë natyralitetin dhe pranoi ftesën e stilistit Andreas Kronthaler për të veshur disa kostume dhe pallto nga koleksioni Vjeshtë 2023 në Javën e Modës në Paris. Ish-ylli i Playboy përqafon moshën e saj dhe demonstron një pamje të thjeshtë dhe natyrale në veshjet e markës së famshme Vivienne Ëestëood. Fansat e aktores u emocionuan shumë kur e panë të tillë. Shumë e vlerësuan qëllimin e tij për të promovuar natyralitetin. Të tjerë, megjithatë, dolën me këshilla: 

Pamela Anderson nuk njihet në daljen e fundit: “Të

"Një zonjë shumë e bukur"; 

"Je ende e bukur"; 

"Më pëlqen ajo, por ajo duhet të bëjë diçka me ato flokë" 

“Foto shumë të bukura”, janë vetëm disa reagime për postimin e mësipërm. 

Aktorja dhe modelja, Pamela Anderson hoqi dorë nga të gjitha artificat që e ndihmonin të dukej ndryshe nga ç’është në të vërtetë. Me grim natyral dhe pa flokë të shtuar, ajo arriti të tërheqë vëmendjen e të gjithëve në një darkë në Paris, me rastin e lansimit të koleksionit të modës që promovon.

 

Pamela Anderson nuk njihet në daljen e fundit: “Të

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF