KreuCelebrity

David dhe Victoria shkëlqyen në premierën e dokumentarit "Beckham"! Miqtë që i shoqëruan?

David dhe Victoria shkëlqyen në premierën e dokumentarit

David dhe Victoria Beckham festuan premierën e dokumentarit të Netflix të titulluar 'Beckham' me një ngjarje të mbushur me yje në Londër. Familja Beckham, duke përfshirë fëmijët Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper, si dhe gruaja e Brooklyn, Nicola Peltz Beckham dhe e dashura e Romeos, Mia Regan, ishin të pranishëm në tapetin e kuq.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @brooklynpeltzbeckham

Të ftuar të famshëm në premierën dhe pas festës përfshinin James Corden, i cili kohët e fundit u kthye në MB dhe komediani Jack Whitehall, i cili mori pjesë me partneren e tij, Roxy Horner, vetëm një muaj pasi u bënë prindër. The Twenty Tëo shërbeu si vendndodhja për festimet pas premierës.

David dhe Victoria shkëlqyen në premierën e dokumentarit

Pjesëmarrësit e shquar përfshinin gjithashtu redaktoren e Vogue në SHBA, Anna Ëintour, mikun më të mirë të Davidit, Dave Gardner dhe të dashurën modele të Victoria's Secret, Jessica Clarke. Vajza e Spice Girls, Emma Bunton dhe Geri Horner, Bluebell ishin të pranishëm, së bashku me prezantuesin sportiv të BBC, Alex Scott dhe Jacqui Ainsley, gruaja e regjisorit Guy Ritchie.

David dhe Victoria shkëlqyen në premierën e dokumentarit

Seriali me katër pjesë, 'Beckham', gërmon në jetën dhe karrierën e Davidit, duke eksploruar sfidat me të cilat ai u përball gjatë ngritjes së tij në famë, veçanërisht gjatë fundit të viteve 1990 kur karriera e tij në futbollin në Angli u lëkund për pak kohë.

Dokumentari do të jetë i disponueshëm për t’u parë më 4 tetor.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF