KreuCelebrity

Kim Kardashian shfaqet me bikini në shtrat (gati-gati topless)!

Kim Kardashian shfaqet me bikini në shtrat (gati-gati topless)!

Kim Kardashian di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen. Së fundmi ajo postoi disa foto në rrjetin e saj social Instagram, teksa ndodhet në shtrat.

Kim Kardashian shfaqet me bikini në shtrat (gati-gati topless)!

Ylli i Kardashians ka veshur një kostum saten, teksa në pjesën sipër shihet me bikini të vogla Gucci. “Është e gjitha Gucci”, ka shkruar ajo krahas fotove, duke mos zbuluar vendodhjen, por ajo që ne mund të shohim është se ajo ndodhet në një dhomë gjumi të errët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Kostumi i zgjedhur prej saj përmban gjithashtu logot e Guccit. Ndërkohë ajo që bije në sy janë edhe flokët e saj super të gjatë, të cilat ka zgjedhur t’i bëjë gërshet.

Fotoja që ka marrë më shumë vëmendjen e ndjekësve është ajo ku Kim shihet e shtrirë në shtrat me krahët e hapur. Si rezultat i pozës, pjesa e sipërme e turpit të saj të jep imazhin e një topless.

Kim Kardashian shfaqet me bikini në shtrat (gati-gati topless)!

Ajo që vlen të theksohet është fakti që Kim Kardashian duket tejet sensuale, dhe të shumta kanë qenë komplimentet që ajo ka marrë nga ndjekësit e saj..

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF