KreuCelebrity

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e David me Rebecca Loos!

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e David me

Victoria Beckham foli për herë të parë për dhimbjen që pësoi pas lidhjes së bashkëshortit të saj David me Rebecca Loos.

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e David me

Pothuajse dy dekada pasi ai dhe asistentja personale ishin afruar teksa luante në Spanjë për Real Madridin, Victoria pohoi se jo kishte qene koha ‘më e vështire’ e jetës së saj dhe se nuk ndihej më si çifti që kishin njëri-tjetrin.

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e David me

Ndërkohë, Beckham pranoi se ende nuk e di se si e kaluan krizën e vitit 2003, por ai dhe gruaja e tij e dinin se duhej të ‘luftonin për familjen e tyre’ dhe tha se ndjeheshin sikur po ‘mbyteshin’ kur martesa e tyre vazhdoi te mbetej kryefjale per muaj të tërë. David tha se ai dhe Victoria luftuan praktikisht për të shpëtuar martesën e tyre.

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e David me

 

Mbrëmë çifti, thote Daily Mail, mori pjesë në premierën në Londër të një dokumentari me katër pjesë të Netflix, të titulluar “Beckham”, i cili përfshin jetën e tij nga fëmijëria e deri në rolin e tij të fundit si bashkëpronar i skuadrës amerikane Inter Miami. Beckham dhe gruaja e tij stiliste, e cila kishte veshur një kostum të bardhë pantallonash nga marka e saj, iu bashkuan katër fëmijët e tyre Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper, si dhe gruaja e  Brooklyn, Nicola Peltz dhe e dashura modele e Romeos, Mia Regan.

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e David me

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF