KreuCelebrity

Dj Geek konfirmon bashkimin me Loredanën pas ndarjes nga Dafina Zeqiri!

Dj Geek konfirmon bashkimin me Loredanën pas ndarjes nga Dafina Zeqiri!

Dj Geek pas ndarjes nga Dafina Zeqiri dhe grupi i saj “Moneyz” do të nisë një rrugëtim të ri me Loredanën. Lajmi u dha disa ditë më parë nga “Prive”, ndërkohë që së fundmi mesa duket është konfirmuar edhe nga vetë Geek.

Ai ka treguar mbështetjen e tij ndaj reperes, duke ndarë në Instagram këngën e saj të fundit, teksa e ka shoqëruar me emojin e një kupe. Deri tani nuk ka ende detaje mbi bashkëpunimin e tyre.

Dj Geek konfirmon bashkimin me Loredanën pas ndarjes nga Dafina Zeqiri!

Ky bashkëpunim vjen pasi ish-ët e dyshes, Dafina dhe Mozzik kanë paralajmëruar një bashkëpunim bashkë. Ata kanë zbuluar se projekti do të titullohet “Pahiri”, por nuk ka një datë se kur do të publikohet.

Dj Geek konfirmon bashkimin me Loredanën pas ndarjes nga Dafina Zeqiri!

Nuk dihet nëse këto bashkëpunime janë rastësi apo kanë ndonjë lidhje me njëri-tjetrin, por me siguri do të tërheqin vëmendjen e gjithë fansave të tyre. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF