KreuCelebrity

Komenti i Victorias në dokumentar befason David Beckham!

Komenti i Victorias në dokumentar befason David Beckham!

Dokumentari i shumëpritur “Beckham” u transmetua në Netflix të enjten. Dhe rrjetet sociale janë mbushur me reagime të shumta për shfaqjen, me fansat që ndajnë mendimet e tyre për disa nga anekdotat e panjohura më parë nga karriera e famshme e futbollistit ikonë.

Komenti i Victorias në dokumentar befason David Beckham!

Një moment i veçantë nga seriali është bërë viral në internet, duke gjeneruar shumë reagime në X. Klipi në fjalë përfshin gruan e Beckham dhe ish-Spice Girl Victoria, duke folur për fëmijërinë e saj.

“Ne ishim klasë punëtore”, thotë Victoria përpara se bashkëshorti Beckham të vendoste të ndërhynte, dukshëm i pakënaqur me komentin.

Komenti i Victorias në dokumentar befason David Beckham!

Teksa fut kokën nga dera ku po zhvillohet intervista, ish-lojtari i Mançester Junajtid e shikon gruan me mosmiratim dhe i thotë të jetë e sinqertë.

Komenti i Victorias në dokumentar befason David Beckham!

"Unë jam e sinqertë”, u përgjigj Victoria. Por Davidi nuk ishte dakord me pretendimet e 'Posh Spices' se ishte klasë punëtore. "Me çfarë makine ju ka çuar babai juaj në shkollë”, pyeti Becks. Pas një pauze të gjatë dhe më shumë këmbëngulje nga David, Victoria më në fund pranoi se babai i saj ngiste një Bentley, një markë e njohur makinash luksoze.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF