KreuCelebrity

Nis “Dancing With The Stars”, Saimir Korreshi performon me shalqi!

Nis “Dancing With The Stars”, Saimir Korreshi performon me shalqi!

Kjo mbrëmje shënoi fillimin e spektaklit “Dancing With the Stars.” Programi do të bëjë bashkë personazhet më të dashur të publikut, që si kurrë më parë i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Emrat e VIP-ave dhe balerinëve që marrin pjesë në këtë show së bashku me kodet e tyre janë:

Arbita & Eni   me kodin VIP 1

Saimir & Livia   me kodin VIP 2

Eni & Odeta   me kodin VIP 3

Sara & Erind   me kodin VIP 4

Juliana & Dion   me kodin VIP 5

Atalanta & Luxhino   me kodin VIP 6

Irgen & Joana   me kodin VIP 7

Roerd & Ensa   me kodin VIP 8

Ronaldo & Frenki   me kodin VIP 9

Sardi & Erisa   me kodin VIP 10

Armaldo & Mariana   me kodin VIP 11

Elvis&Jora   me kodin VIP 12

Enxhi&Silvester   me kodin VIP 13

Fifi&Graciano   me kodin VIP 14

Ina&Eltion   me kodin VIP 15

Bora Zemani dhe Eno Popi janë prezantues të spektaklit, ndërsa juria kryesohet me Ilir Shaqirin, krah Olta Gixharit, Valbona Selimllarit dhe Lori Balës. Befasoi sakaq deputeti Saimir Korreshi, i cili Shalqirin e Lushnjes e kishte me vete në skenë.

Nis “Dancing With The Stars”, Saimir Korreshi performon me shalqi!

Iliri: Sa e shet kilen?

Saimiri: Shalqi bio, 600 e shes kilen.

Olta: Këmbët i bëre lëmsh, por kishte atmosferë.

Valbona: Shumë e bukur të shikosh një anë tjetër, ishe atmosferë shumë e lezetshme.

Lori: Unë nuk pashë këmbë lëmsh pashë një koreografi korrekte, ishte e këndshme.

Ai siguroi nga Valbona 6 pikë, Lori 6, Iliri 4, Olta 6 pikë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF