KreuCelebrity

Kristi Aliaj pranë fejesës? Zbulohet pamja e plotë e vajzës “së thjeshtë” që i ka rrëmbyer zemrën!

Kristi Aliaj pranë fejesës? Zbulohet pamja e plotë e vajzës

Kristi Aliaj i ka surprizuar së fundi jo pak ndjekësit e tij teksa pas bujës së shkaktuar me lidhjet paralele gjatë kohës që ishte në Big Brother Big, pohoi se pas daljes nga shtëpia e famshme ka gjetur dashurinë dhe tashmë është pranë fejesës. Kristi foli për lidhjen e tij të re, ka treguar se gjërat mes tyre janë serioze, se kanë takuar familjarët e njëri-tjetrit.

Kristi Aliaj pranë fejesës? Zbulohet pamja e plotë e vajzës

Në rrjet janë përhapur foto nga paparaci me Kristin krah një vajze ku u aludua se është pikërisht partnerja e tij, e këtë, ai e pohoi hapur në Wake Up.

 “Ta them shkurt?  Kjo është e dashura ime dhe ‘basta’”– tha ai.

Kujtojmë që kohët e fundit ish-banori ka treguar se gjërat janë aq serioze saqë dyshja kanë takuar familjarët e njëri-tjetrit. “Roberti e ka takuar, motra e ka takuar, unë kam takuar prindërit e saj…”, u shpreh ish-finalisti i “Big Brother”.

https://www.instagram.com/reel/CyA1Xr7NjF3/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF