KreuCelebrity

Meghan Markle shkëlqen në Hollywood; pavarësisht lajmeve negative për të!

Meghan Markle shkëlqen në Hollywood; pavarësisht lajmeve negative

Meghan Markle ka bërë bujë në Hollywood që kur ajo dhe Princi Harry u larguan nga detyrat e tyre mbretërore dhe u vendosën në Montecito, Kaliforni. Pavarësisht largimit të tyre nga familja mbretërore, Dukesha e Sussex ka zgjeruar rrethin e saj të miqve të famshëm.

Markle ka qenë një mik për një kohë të gjatë me A-listën, si Oprah Winfrey, George Clooney dhe Serena Williams. Megjithatë, ajo ka krijuar gjithashtu lidhje të reja që kur u transferua në Kaliforni. Në shkurt, Markle dhe Harry morën pjesë në ceremoninë e rinovimit të betimit të Ellen DeGeneres dhe Portia de Rossi. Një person i brendshëm zbuloi për “Page Six” se ata të gjithë janë "miq të ngushtë".

Meghan Markle shkëlqen në Hollywood; pavarësisht lajmeve negative

Markle dhe de Rossi u panë sërish bashkë në gusht, duke festuar ditëlindjen e 42-të të Markle duke parë filmin "Barbie" në një teatër Santa Barbara. Ish-aktorja është parë gjithashtu me Kerry Washington dhe Kelly Rowland në një koncert të Beyonce në shtator. Më pas çifti mori pjesë në mbledhjen e fondeve bamirëse të Kevin Costner, ku u bashkuan me Winfrey dhe Maroon 5.

Kohët e fundit, Sussex-ët janë parë duke bërë një mbledhje të improvizuar me Chris Evans dhe gruan e tij Alba Baptista në Portugali. Një burim i tha Page Six se çiftet u përplasën me njëri-tjetrin në një institucion lokal dhe se përplasja e tyre ishte e rastësishme.

Sipas blogerit Perez Hilton, Markle ka qenë rregullisht duke u shoqëruar me Katy Perry, Orlando Bloom, Ellen DeGeneres dhe Winfrey. Rritja e Markle në industri nuk është befasi që kur ajo nënshkroi me agjencinë hollivudiane ËME në gusht.

Pavarësisht lajmeve negative që qarkullojnë në shtyp, Markle dhe Harry kanë mbetur po të njëjtit. Një përfaqësues i çiftit mohoi akuzat se ata vendosur një makinë me paparacëtpër të fituar publicitet. Çifti ka mbajtur gjithashtu një marrëdhënie të ngushtë me Winfrey.

Nëna e Markle, Doria Ragland, gjithashtu është parë në prani të të pasurve dhe të famshmve. Ragland u pa duke u shoqëruar me Kim Kardashian dhe Kris Jenner në një Gala në Los Angeles në gusht.

Duket se Markle ka depërtuar me sukses në skenën sociale të Hollivudit dhe ka krijuar lidhje të vërteta me disa nga lojtarët e saj më të mëdhenj.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF