KreuCelebrity

Mesazhi i babit të Bora Zemanit para nisjes së spektaklit na përloti!

Mesazhi i babit të Bora Zemanit para nisjes së spektaklit na

Mbrëmja e së premtes çeli siparin e edicionit të dytë të spektaklit të kërcimit 'Dancing With The Stars' në Top Channel.

Edhe këtë edicion gara e kërcimit do të moderohet nga Bora Zemani dhe Eno Popi. Para nisjes së spektaklit Bora Zemani bëri publike një mesazh që ka marrë nga i ati disa minuta para se të dali në skenë.

Mesazhi i babit të Bora Zemanit para nisjes së spektaklit na


"Borushe shpirti dhe rrahja e zemrës time, Ceçua të uron suksese dhe mbarësi ne fillimin e sesionit të dytë, të cilën pa dyshim e drejton me profesionalizmin tend të
padiskutueshëm. Mbarësi sonte ne natën e parë dhe qofsh e bardhë dhe e
mbarë në jetë të jetëve ashtu siç e ke emrin shpirti im. Të dua, suksese dhe të puth shpirti im."; ka shkruar babai i Borës


Me siguri moderatorja ka marrë dozën e duhur të forcës, sigurisë dhe emocioneve të bukura që i nevojiten për një impenjim të madh si 'Dancing With The Stars'.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF