KreuCelebrity

Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!

Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!

Juliana Nura dhe Cllevio ishin  bashkë në një video live në TikTok ku kryefjalë e bisedës së tyre ka qenë Noizy.

Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!

Juliana foli si asnjëherë për lidhjen me reperin, por me apo padashje Cllevio zbuloi të dashurën aktuale të reperit, sipas albeu.com. “Mimoza buza e Noizyt”, shprehet Cllevio. Menjëherë me një kërkim të shpejtë në rrjetet e tyre sociale, shfaqet e vetmja Mimozë që Noizyt ndjek në Instagram dhe bëhet fjalë për Mimoza Hamidi. 25-vjeçarja është futbolliste e Kombëtares Shqiptare të vajzave.

Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!


Pasi video e Cllevios bëri xhiron e rrjetit, Noizy dhe Mimoza u bënë menjëherë unfollow, por tepër vonë pasi tani kemi prova, thote albeu. Për më tepër, Noizy pëlqen edhe fotot e futbollistes në Instagram dhe e anasjellta. Prej tyre sakaq, nuk ka ndonje reagim.

Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!
Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!
Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!

 

Cllevio zbulon padashje të dashurën futbolliste të Noizit?!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF