KreuCelebrity

Partnerja e Messit prezanton botën me anëtarin e ri të familjes!

Partnerja e Messit prezanton botën me anëtarin e ri të familjes!

Partnerja e Messit, Antonela Roccuzzo, është shumë aktive në rrjetet sociale, veçanërisht në të gjitha ndeshjet e Leo Messit në MLS.

Ndonëse, së fundmi, biznesmenia dhe modelja argjentinase tërhoqi duke ndarë diçka shumë private për familjen.

Dihet nga të gjithë, pasi Messi deklaroi në intervistën e Migue Granados, se si ai dhe partnerja e tij kërkojnë të kenë një vajzë, pas tre djemve që kanë tashmë, Thiago, Mateo dhe Ciro. Të gjithë fansat janë në pritje të këtij lajmi të ëmbël, por mesa duket duhet të presin ende.

Partnerja e Messit prezanton botën me anëtarin e ri të familjes!

Ndërkohë së fundmi Antonela ka festuar ardhjen e një anëtari të ri në familjen që ka prekur të gjithë ndjekësit e saj. Roccuzzo ka ndarë në rrjete imazhin e “Abu”, qenit, i cili është bërë anëtari i ri i familjes Messi.

Kujtojmë se tashmë familja kishte edhe një qen tjetër, të njohurin Hulk, i cili ndodhet në Barcelonë. “Ai është i moshuar, kështu që e lamë në shtëpinë që kemi atje në Barcelonë”, ka pranuar Messi.

Partnerja e Messit prezanton botën me anëtarin e ri të familjes!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF