KreuCelebrity

Brenda dasmës së Venerës dhe Lindit! (fustanet realizuar nga Enada At’Nikolla, thjesht WAW)

Dy artistët e njohur, Venera Lumani dhe Lind Islami, i kanë dhënë fund beqarisë këtë fundjavë në një dasmë madhështore.

Brenda dasmës së Venerës dhe Lindit! (fustanet realizuar nga

Ata zgjodhën që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë në bregdetin e Gjirit të Lalëzit, ku pjesë e dasmës kanë qenë familjarë, kolegë dhe shoqëria e ngushtë e çiftit. Mes tyre të ftuarve spikatën edhe personazhe të tjerë të njohur dhe shumë të dashur për publikun, Eli Fara, Endri dhe Stefi, Ardit Gjebrea e Artiola Toska.

Brenda dasmës së Venerës dhe Lindit! (fustanet realizuar nga

Venera Lumani shkëlqeu në këtë ditë kaq të rëndësishme për të dhe partnerin e saj. Fustanet e nusërisë, artistja ja kishte besuar stilistes së njohur Enada At’Nikolla dhe duhet thënë që arriti të rrëmbente vëmendjen jo vetëm të të ftuarve, por edhe të gjithë përdoruesve të rrjetet sociale, të cilët nuk i kursyen komplimentat dhe urimet për çiftin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ami Event (@amievent_official)

Në rrjetet e tyre sociale, Lindi dhe Venera ndan me ndjekësit disa imazhe, ku përkrah tyre shkruan, “PËRGJITHMONË! Venera & Lind 07.10.2023 ????”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LIND ISLAMI (@lind_islami)

Kujtojmë që Venera dhe Lindi u njohën në vitin 2012 në “The Voice of Albania”. Në qershor të vitit 2018, ata njoftuan se ishin fejuar.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VENERA (@veneralumani)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VENERA (@veneralumani)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF