KreuCelebrity

"Kujdes sherret": Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi!

"Kujdes sherret": Meri Shehu paralajmëron këtë

Horoskopi i Meri Shehut eshte kete radhe nje paralajmerim per sherre per njeren nga shenjat.

Dashi
Ndikim i plote ne ceshtje pune por me nje perballje direkt te forte dhe me kerkese llogarie ne cdo levizje ekonomie e personale.

Demi
Ne dashuri ndodh nje kthese e mire por para kesaj kthese ka nje rreshqitje te rrezikshme keto dite.

Binjaket
Ne familje gjerat permiresohen pas nje debati te forte per ceshtje karriere e detyrimesh ekonomike.

Gaforrja
Nje moment i bukur i cili mund te behet me shume se nje moment vjen. Kujdes te kaluaren.

Luani
Filloni nje cikel ekonomik i cili fillon me veshtiresi si fillim dhe me kritere te veshtira.

Virgjeresha
Filloni nje periudhe e bukur me Aferditen ne shenjen tuaj. Vetem kujdes cfare do vendosni keto dite qe mbartin nje pasiguri e ndarje.

Peshorja
Fillon tashme periudha e lidhjeve te fshehta dhe bashkepunimeve te fshehta. kujdes ditet e para te javes.

Akrepi
Do keni shume mbeshtetje dhe miq qe te arrini nje qellim te madh ne dashuri e pune.

Shigjetari
Karriera juaj merr per mire por ne fillim ju priten kembet nga nje kundershtim apo kundershtar i forte.

Bricjapi
Lufta brenda llojit do behet pengesa juaj me e madhe ne kete periudhe te bukur. Kujdes ceshtjet ligjore.

Ujori
Per ju nje periudhe e bukur ekonomike dhe erotike hapet nga neser. Vetem kujdes me te kaluaren.

Peshqit
Per ju Aferdita perball shenjes tuaj tregon se duhet te hapni e te kerkoni llogari ne cift. Kujdes debatet e ashpra keto dite.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF