KreuCelebrity

Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”, veshjet e VIP-ave ne tapetin e kuq!

Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,

“Në kuadër të dashurisë”, filmi i parë i Top Channel Films, u transmetua në Pallatin e Kongreseve mbrëmjen e sotme përpara 2100 pjesëmarrësve. Filmi ka për protagonistë kryesorë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin.

Sara Hoxha e cila në prodhimin kinematografik luan rolin e Arias, pas mbërritjes në organizim zbuloi më shumë detaje nga prapaskenat e xhirimit.

Ajo u shpreh se me personazhin që luan në film ka ngjashmëri në karakter, për këtë arsye nuk e ka pasur të vështirë. I vetmi problem që ka pasur kanë qenë kamerat e xhirimit, kështu u shpreh aktorja. Ndërsa Jori Delli, e cila luan si vajza e aeroportit në prodhimin e Top Channel “Në Kuadër të Dashurisë” ka zbuluar disa detaje nga filmi. Në një intervistë për Blendi Salaj, nga tapeti i kuq në Pallat të Kongreseve, ku po parakalojnë VIP-at tanë, Jori u shpreh se ajo është lidhja mes fillimit dhe përfundimit të filmit, që shërben si element për një pjese te dyte.

Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
 
Premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”,
 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF