KreuCelebrity

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik të transformuar!

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

E nisi karrierën si një çun trendy, sykaltër dhe tejet simpatik Ledion Liço u kthye shumë shpejt në figurën e munguar mashkullore në ekranin e shqiptar i dalluar për grintën dhe karizmën e tij.

Ndërsa me kohën jeta private mori një rrjedhë që me siguri modetatori Liço as që do ta çonte ndërmend.

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

Sot Ledioni është bashkëshorti i trashëgimtares së Top Media, baba i tre fëmijëve, ndërsa sa i përket karrierës televizive Liço kohët e fundit ka zgjedhur t'i rrijë larg ekranit duke preferuar të bëjë rolin e producentit të prodhimeve televizive në Top Channel.

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

I rënë në rehatinë e një burri që s'sështë i detyruar të jetë giithmonë në formë perfekte fizike, në daljet e pakta publike, vitet e fundit Ledion Liço është shfaqur me disa kilogramë më shumë, shpesh me mjekër dhe veshur casual.

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

Por, kjo pamje e Ledion Liços duket se ka zgjatur deri sonte.

Ndërsa në ambientet e Pallatit të Kongreseve po mbahet premiera e filmit 'Në kuadër të dashurisë' producent i së cilit është Ledion Liço, ky i fundit u shfaq në tapetin e kuq më elegant se asnjëherë.

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

I veshur me një smoking të zi, dukshëm Ledioni ka hequr disa kilogramë që e tregojnë në formë perfekte fizike.

Ledion Liço del pas shumë kohësh në publik me fizik

Producenti parakaloi në tapetin e kuq i shoqëruar nga bashkëshortja Sara Hoxha e cila po ashtu duket tejet elegante. Kanë parakaluar shumë çifte sonte në eventin e rëndësishëm të Top Channel e me siguri Ledioni dhe Sara do të jenë ndër çiftet më sharmantë të mbrëmjes.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF