KreuCelebrity

SONDAZH/ Votoni të veshurën më bukur në tapetin e kuq të premierës së ‘Në kuadër të dashurisë’!

SONDAZH/ Votoni të veshurën më bukur në tapetin e kuq

Filmi ‘Në kuadër të dashurisë’ pati premierën mbrëmjen e 9 tetorit, teksa aktorë të kastit dhe emra të tjerë të spektaklit, ekranit e botës së televizionit parakaluan në tapetin kuq, për të cilin organizatorët kishin treguar një kujdes të veçantë. Siç ndodh nëpër evente të tilla, editorët e modës apo edhe publiku i thjeshtë komentojnë veshjet dhe dukjen fizike të të pranishmëve.

Kësaj here Bordo nuk po i përfshin editorët e modës, por nëpërmjet këtij sondazhi ju ftojmë të votoni cila prej vajzave VIP është veshur më bukur në eventin e mbrëmshëm.

Poll

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF