KreuCelebrity

E papritura gjatë transmetimit, moderatorja shpërthen në lotë!

E papritura gjatë transmetimit, moderatorja shpërthen në

Ka qenë një ditë mjaft e veçantë kjo e sotmja për Enxhi Nasufin. Moderatorja kishte ditëlindjen dhe e nisi mëngjesin me një surprizë të bukur e cila e bëri që të mos i mbante dot lotët në transmetim live në “Wake Up”: mamaja e telefonoi për ta uruar, ndërsa Enxi nuk dinte asgjë për këtë.  

 Neada nisi duke prezantuar “Loja telefonike:100 për 1”, ku publiku duhet të telefonojë për të gjetur numrin që Bledi shkruan në një fletë të bardhë.

“Numri që kemi zgjedhur sot është kaq i bukur si dhe nuk ka asnjë kuptim, nuk përfaqëson asgjë. Çka do e bëjë më të vështirë përzgjedhjen sot, por le të nisim”, tha Muçaj fillimisht.

https://www.instagram.com/reel/CySzYtUNZNA/?utm_source=ig_web_copy_link

Pjesë nga telefonata me mamanë e Enxhit:

Neada: Mirëmëngjes

Blendi: Është Vjollca nga Tirana

Mamaja e Enxhit: Mirëmëngjes

Neada: Si jeni?

Mamaja e Enxhit: Mirë, si jeni ju?

Blendi: Ne jemi gati për lojë. Cili është numri juaj?

Mamaja e Enxhit: Mendoj se është 100

Enxhi: Po ti nuk je Vjollca moj

Neada: Kush është?

Mamaja e Enxhit: Pse kush jam?

Enxhi: Se unë nuk e njoh zërin e mamasë sime

Blendi: Shih ça shkruhet këtu, thotë 100 Enxhi. Në telefon është mami i Enxhit, që Enxhi e njohu menjëherë dhe nuk quhet Vjollca. I urojmë të bëhet 100 vjeç

Neada: Edhe 100 të bëhesh

Enxhi: Mamin e dua më shumë se çdo gjë në botë. Ajo e di se jam shumë protektive dhe ndonjëherë bëhem shumë e egër për mamin. Të dyja jemi karaktere shumë të forta, ndonjëherë përplasemi shumë, edhe unë ia shfry asaj ndoshta të gjitha gjërat, por ajo e di që e dua shumë

Mamaja e Enxhit: Përveçse shëndetit njëherë, shëndetin të ketë mbi të gjitha dhe të rri e mirë kështu siç është gjithmonë

Enxhi: Kështu siç më ke mësuar ti, nuk jam e mirë kot. Të dua shumë, të kam zemër!

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF