KreuCelebrity

"Plas" me Eno Popin, provokon Valbona Selimllarin: "Je shahiste, i hoqe tre ish kolegë"!

"Plas" me Eno Popin, provokon Valbona Selimllarin: "Je shahiste,

“Dancing With The Stars” rinisi me një juri pothuajse krejt të re: Lori Balaj, Ilir Shaqiri dhe Olta Gixhari ishin emrat e rinj të saj këtë sezon, ndërsa e pandryshuar mbeti Valbona Selimllari, dhe kjo gjë nuk shpëtoi pa u thumbuar nga Eno Popi.

"Plas" me Eno Popin, provokon Valbona Selimllarin: "Je shahiste,

Moderatori nuk ia kurseu një provokim ish Miss-it të cilën e quajti shahiste që ka “hedhur tre gurë shahu”, duke rikujtuar kështu se vetëm ajo është nga pjestarët e jurisë të vjetshme.

"Plas" me Eno Popin, provokon Valbona Selimllarin: "Je shahiste,

Valbona vetë e kaloi këtë moment me sportivitet duke thënë se i pëlqejnë shumë si anëtarët e vjetshëm të jurisë, ashtu edhe ata të këtij viti.

"Plas" me Eno Popin, provokon Valbona Selimllarin: "Je shahiste,

Ajo përshendeti Dalina Buzin, Armand Pezën dhe Kledi Kadiun, me të cilët ka ndarë eksperiencën e jurisë vitin e kaluar.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF