KreuCelebrity

Ky vend bën kafen më të mirë në botë, sipas Bebe Rexhës!

Ky vend bën kafen më të mirë në botë, sipas Bebe

Këngëtarja Bebe Rexha do të shkojë në Down Under për një turne koncertesh në nëntor. Dhe ylli 34-vjeçar i pop-it po planifikon të arrijë më herët në mënyrë që të shijojë të vetmen gjë që ajo thotë se Australia, e bën më mirë se kushdo tjetër në botë - një filxhan kafeje perfekte.

Ky vend bën kafen më të mirë në botë, sipas Bebe

Një gjë të tillë ylli me origjinë shqiptare e zbuloi në KIIS FMs Kyle dhe Jackie O Show të premten. "Unë ndoshta do të hyj pak më herët... vetëm për t'u ambientuar, për të marrë kafenë time, sepse e dua kafenë në Australi", tha ajo.

Ky vend bën kafen më të mirë në botë, sipas Bebe

“E kam provuar kafenë në Itali, Greqi dhe Kolumbi dhe kudo, dhe kafeja më e mirë është në Australi”.

Këngëtarja e "Back to You" do të organizojë 3 shfaqje në Australi muajin e ardhshëm. Bebe do ta fillojë në Aussie në Brisbane, me një koncert në Tivoli më 11 nëntor, përpara se të shkojë në Sydney për një koncert në Liberty Hall më 13 nëntor.

Ky vend bën kafen më të mirë në botë, sipas Bebe

Këngëtarja e lindur në Nju-Jork do të përfundojë turneun e saj në teatrin Forum të Melburnit më 14 nëntor.

Këto dalje të divës së popit vijnë pas ajo ra në tapetin e kuq muajin e kaluar në Neë Jersey, SHBA, për MTV Music Video Aëards

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF