KreuCelebrity

Taylor Swift dhe Travis Kelce bëjnë daljen e parë së bashku në publik!

Taylor Swift dhe Travis Kelce bëjnë daljen e parë së bashku
Taylor Swift bëri një buzëqeshje të madhe teksa u pa me Travis Kelce pas disa javësh raportimesh. Ata mbajtën duart pas darkës në NYC.

Taylor Swift u pa duke u kapur për dore me Travis Kelce për herë të parë që kur thashethemet për romancën e tyre u bënë titujt kryesorë gjatë javëve të fundit. Sipas një raporti të ri nga Page Six, Taylor dhe Travis hëngrën darkën në Nobu në Nju Jork të shtunën. Taylor më parë mori pjesë për të parë dhe për të brohoritur për ndeshjen e Kansas City Chiefs në stadiumin MetLife, ku Travis luajti.

Sipas një raporti nga Page Six, Taylor Swift dhe Travis Kelce u panë të kapur dorë për herë të parë të shtunën. Paparazzi e ndoqën ndërsa Taylor dhe Travis dolën nga restoranti, vetëm disa orë para se të dy të bënin paraqitje surprizë në Saturday Night Live. Taylor zgjodhi një pallto elegante gri dhe buzëkuq të kuq, ndërsa Travis dukej i pashëm me një xhaketë ngjyrë kremi të qëndisur, shoqëruar me pantallona kafe dhe atlete të bardha.

Taylor Swift dhe Travis Kelce bëjnë daljen e parë së bashku
Romanca e stuhishme e Aylor dhe Travis ka shkaktuar furi mediatike gjatë dy javëve të fundit. Në fillim të këtij muaji, pati raportime se Travis u pa duke u larguar nga apartamenti i Swift-it në NYC vetëm disa orë përpara se ekipi i tij i futbollit, Kansas City Chiefs, të vendosej të ndeshej me New York Jets në MetLife Stadium. Më parë, Taylor kishte pranuar ftesën e tij për ta parë atë duke luajtur dhe madje ndoqi ndeshjen e Kansas City Chiefs kundër Chicago Bears në Arrowhead Stadium me nënën e tij, Donna Kelce. Më vonë, ajo mori pjesë edhe në një lojë tjetër me mikun e saj të famshëm-aktorët Ryan Reynolds, Blake Lively dhe Hugh Jackman.

Në të kaluarën, Travis ishte në një lidhje me modelen Kayla Nicole nga viti 2014 deri në vitin 2019. Në vitin 2020, pati spekulime rreth lidhjes së tij me aktoren Kate Upton.

Ndërkohë, Taylor u nda me të dashurin e vjetër, aktorin Joe Alwyn pas gjashtë vitesh lidhje në fillim të këtij viti. Pas ndarjes së saj, ajo ishte e lidhur me këngëtarin e vitit 1975, Matty Healy, përpara se romanca e tyre jetëshkurtër të mbaronte.

Taylor Swift dhe Travis Kelce bëjnë daljen e parë së bashku
Edhe pse as Taylor dhe as Travis nuk kanë treguar ndonjë detaj rreth lidhjes së tyre, kjo është hera e parë që ata të dy shihen së bashku. Filmi i koncertit të Taylor-it Taylor Swift: The Eras Tour u publikua javën e kaluar në kinema.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF