KreuCelebrity

Gigi dhe Bradley përdorin shtëpinë e Taylor Swift si 'fole të fshehtë dashurie'!

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper thuhet se kanë përdorur rezidencën e Taylor Swift në Rhode Island "si një fole të fshehtë dashurie" për t'i shpëtuar syve kureshtarë në qytetin e Nju-Jorkut.

Gigi dhe Bradley përdorin shtëpinë e Taylor Swift si 'fole

Hadid dhe Cooper fillimisht ndezën thashethemet për romancë kur u panë duke darkuar së bashku dhe më vonë duke u kthyer nga një arratisje me të njëjtën makinë.

Gigi dhe Bradley përdorin shtëpinë e Taylor Swift si 'fole

Sipas The Mirror, Swift kënaqet kur iu vjen në ndihmë miqve të saj. “Taylor është shumë romantike dhe i pëlqen të luajë ‘cupid’ për miqtë e saj”, tha një burim.

“Edhe pse Gigi dhe Bradley kanë pronat e tyre në Nju-Jork, ata donin diku më privat për të kaluar kohë, duke u njohur me njëri-tjetrin dhe Taylor ishte shumë i lumtur për të ndihmuar”.

"Dera e shtëpisë së saj është gjithmonë e hapur për ta përdorur”, tha më tej burimi.

Cooper ndan një vajzë 6-vjeçare, Lea De Seine, me Shayk, ndërsa Hadid është nënë e vajzës së saj 3-vjeçare, Khai, me ish-Zayn Malik.

Gigi dhe Bradley përdorin shtëpinë e Taylor Swift si 'fole

Cooper u nda nga Shayk në vitin 2019. Nga ana tjetër, Hadid kishte një lidhje të gjatë me Zayn Malik përpara se të ndaheshin në vitin 2021. Ajo gjithashtu ka qenë e lidhur me Leonardo DiCaprion në të kaluarën.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF