KreuCelebrity

Leksion elegance: Kate Middleton, kokë e këmbë me bezhë në daljen e fundit!

Leksion elegance: Kate Middleton, kokë e këmbë me bezhë

Kate Middleton dha një tjetër mësim elegance: Princesha e Uellsit zgjodhi një veshje komode dhe të rastësishme gjatë vizitës së saj në Universitetin Nottingham Trent. Princesha preferoi një kombinim një ngjyrësh ngjyrë bezhë.  

Leksion elegance: Kate Middleton, kokë e këmbë me bezhë

Bëhej fjalë për një bluzë të thurur që kushton 320 dollarë dhe një fund të të njëjti material, me vlerë 175 dollarë, prodhuar nga një firmë në Rumani.  

Leksion elegance: Kate Middleton, kokë e këmbë me bezhë

Fabrika e thurjes në Augsburg u hap në vitin 1990 me ndihmën e një kredie dhe katër makinerish të përdorura. Sot, sipas mediave vendase, ajo konsiderohet një prodhues i besueshëm për disa marka të profilit të lartë në botë.  

Leksion elegance: Kate Middleton, kokë e këmbë me bezhë

“Fabrika jonë në Augsburg e bëri këtë komplet! Ndjej sikur hiri hyjnor na ndihmoi, pas kaq shumë përkushtimi, punë! Faleminderit nënës sime, Nadias, gjithë ekipit të Augsburgut, për këto momente! Ashtu siç ëndërronte, nënë…. Një biznes familjar...”, ka shkruar në Facebook krijuesja Monica Pecheanu Augsburger. 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF