KreuCelebrity

100 mijë euro, Mozzik bie pre e grabitjes: Ikën kursimet e 7 viteve!

100 mijë euro, Mozzik bie pre e grabitjes: Ikën kursimet e 7 viteve!

Reperi i njohur Gramoz Aliu, i njohur ndryshe si Mozzik, ka rënë pre e grabitjes. Reperi e denoncoi vetë rastin në Facebook, duke treguar se i kanë vjedhur 100 mijë euro cash, sende me vlerë, dhe 15 armë me leje.

100 mijë euro, Mozzik bie pre e grabitjes: Ikën kursimet e 7 viteve!

 

Postimi i plote:

Parmbrëmë paska qenë shtëpia ime epiqendra e hajnave ( hajduqëve)
Dëmi ka qenë shumë i madh duke u bazuar që hajnat kan hyrë brenda dhe kan thyer kasafortën fillimisht dhe kan marrë 100k ( njëqindmijë euro cash ) para nga kursimet e mia qe i bëj besoj qe 6/7 vite .
Nuk paskan lënë orë , unaza , zingjira , ari pa marrë edhe këto që tejkalojnë shumat e lartëcekura .
Rreth 15/16 armë me leje të gjitha i kan vjedhë.
Dmth i kan vjedhur të gjitha armët në shtëpi ( me leje të gjitha)
Dhe kan vjedhur komplet sistemin e dvr ( camera)
Falenderoj Policinë e Kosovës për angazhimin dhe zhvillimin që po e bëjnë qe kjo veper penale të zbardhet .
Unë jam tatim paguesi më i madh nga gjithë artistat në trojet shqipëtare është e njoftuar Administrata Tatimore , Ministria e Financave ( nëse vec iu intereson mediave)
Na marrshin t'ligat po u dashtë me lyp bre nëse ju kan vytë se kurrë deri sot s'kom ditë me kthy dikan..sa kan vjedhë kta hajna unë në vjet i shpërndaj napër njerëz pasha të madhin Zot .
Shnet Paçi !

(7) Gramoz Aliu - Parmbrëmë paska qenë shtëpia ime epiqendra e hajnave... | Facebook

 

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF