KreuCelebrity

Olta Gixhari puthet në buzë me Romeon?

Olta Gixhari puthet në buzë me Romeon?

Olta Gixharit i pelqen te provokoje: E ftuar tek “Më lër të flas”, aktorja tregoi më shumë për rolin e saj si Jonida në “Në Kuadër të Dashurisë”.

Olta Gixhari puthet në buzë me Romeon?

Ndërkohë, binjakët Donald dhe Romeo Veshaj donin të dinin më shumë për bashkëpunimin mes saj dhe Luiz Ejllit, që në film është burri si saj (Besi). Romeo e pyeti lidhur me puthjet në film mes saj dhe Luizit.

Olta Gixhari puthet në buzë me Romeon?

 

Olta ngacmoi me pergjigjen dhe gjestet e saj. “Nuk e di, nuk më kujtohet fare. Puthjet në film janë shumë teknike, prandaj duhet të shikoni dokumentarin të kuptoni sa teknike janë. Pastaj, ‘baby kiss’ kemi bërë ne, nuk ishte puthje kush e di se çfarë”, u përgjigj ajo e cila më vonë e sfidoi që të luante edhe ajo një rol me të.

Dyshja provokuan me lëvizjet në emision, por ne te vertete, nuk e realizuan puthjen.

https://youtu.be/LKhQT-1UTBc

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF