KreuCelebrity

Ledri mungon dhe në premierën në Prishtinë, a ka vërtet krizë mes çiftit?

Ledri mungon dhe në premierën në Prishtinë, a ka vërtet

Ledri Vula mungoi edhe në premierën në Prishtinë të filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku Sara ka një rol. Partneri i saj nuk e shoqëroi as në tapetin e kuq në Tiranë, duke nxitur aludimet për një krizë në çift.

Ledri mungon dhe në premierën në Prishtinë, a ka vërtet

Ideja e problemeve mes dyshes është ushqyer edhe nga disa intervista të saj në media, si dhe fakti që këngëtari Ledri është “zhdukur” nga rrjete sociale, duke mos postuar më dhe duke fshirë shumicën e fotove.

Ledri mungon dhe në premierën në Prishtinë, a ka vërtet

Sara megjithatë ka vazhduar të mohojë se mes tyre ka ndonjë problem.

Ledri mungon dhe në premierën në Prishtinë, a ka vërtet

Ata janë bashkë prej disa vitesh tashmë, e janë dhe janë prindër të njè vajze, Poem Blue. Pjesëmarrja e partneres së reperit Ledri Vulës, Sara Hoxhës në filmin “Në kuadër të dashurisë” është një moment shumë i rëndësishëm për karrierën e saj. Pas “Dancing ëith the Stars”, ku ajo u shpall fituese, ky është angazhimi i saj i parë në botën e artit dhe televizionit.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF