KreuCelebrity

Nëna e Ledrit reagon për ndarjen me Sarën!

Nëna e Ledrit reagon për ndarjen me Sarën!

Është përfolur shumë në mediat rozë situata e lidhjes së Sara Hoxhës me Ledri Vulën që prej thumbave me Dafina Zeqirin, dhe sidomos premierës së filmit “Në Kuadër të Dashurisë” ku ajo u shfaq e vetme në tapetin e kuq.

Nëna e Ledrit reagon për ndarjen me Sarën!

Mungesa e Ledrit në ditën e rëndësishme të partneres së tij, ndërkohë që nuk u pa në asnjë angazhim profesional tjetër, la shumë vend për pikpyetje.

Nëna e Ledrit reagon për ndarjen me Sarën!

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar për këto aludime. Por çdo veprim i tyre apo i njerëzve të tyre të afërm vjen si një përgjigje për ndjekësit.

Nëna e Ledrit reagon për ndarjen me Sarën!

Disa orë më parë, ka qenë nëna e Ledrit, Xheraldina e cila ka publikoi një video të vajzës së Sarës dhe Ledrit, Poem. Në këtë video Xheraldina bëri “tag” Ledrin e gjithashtu edhe Sarën. Ky veprim u lexua nga ndjekësit si një mesazh se gjerat mes çiftit vijojnë normalisht.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF