KreuCelebrity

Shpaloste “lumturinë”, Blero ndahet dhe nga e dashura e fundit?

Shpaloste “lumturinë”, Blero ndahet dhe nga e dashura e

Blero ka qenë vazhdimisht në vëmendjen e mediave rozë, e kjo edhe për shkak të jetës së tij private “të larmishme”. Këngëtari pak kohë më parë njoftoi  lidhjen e tij të fundit me të dashurën emrin e të cilës nuk e bëri publik.

Shpaloste “lumturinë”, Blero ndahet dhe nga e dashura e

Ndërkohë së fundi, në Instastory, ai thumboi dikë e që fansat aluduan se fjalët e thëna janë për të dashurën misterioze. Blero gjithashtu nuk e ndjek në instagram vajzën në fjalë.

Shpaloste “lumturinë”, Blero ndahet dhe nga e dashura e

Nëse lidhja mes tyre ka përfunduar, këtë ende nuk e dijmë, shkruan Kosovarja.Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ishte sot në ballinat e rubrikave të showbizit rreth një lajmi se është ndarë nga lidhja e re.

Shpaloste “lumturinë”, Blero ndahet dhe nga e dashura e

Ndonëse nuk e bëri asnjëherë publike të dashurën e re, Blero ka konfirmuar se është ndarë përfundimisht nga ajo. “Unë jam single, yes. Po jam ndarë, tre milionë për qind”, ka thënë ai për “Indeksonline”.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF