KreuCelebrity

Arsyeja e vërtetë pse Tom Cruise prej vitesh nuk ka folur me Beckhams!

Arsyeja e vërtetë pse Tom Cruise prej vitesh nuk ka folur me Beckhams!

Kur David dhe Victoria Beckham mbërritën në Los Anxhelos për të luajtur me LA Galaxy, yjet më të mëdhenj të filmave të Hollivudit i pritën me krahë hapur. Mes atyre të famshëm ishin njerëz si Will Smith ose Tom Cruise.

Por aktori i “Mission Impossible” nuk ka folur me ta prej vitesh dhe askush nuk e dinte pse ndodhi kjo. Sipas Inquirer, ka një arsye që Tom Cruise ka shkëputur plotësisht kontaktet me Beckhams. Ata ishin vërtet të pandashëm kur mbërritën për herë të parë në vitin 2007, por diçka ndodhi gjatë rrugës.

Sipas një burimi sekret që foli për Inquirer, Tom Cruise vendosi ta bënte familjen Beckham pjesë të fesë së tij Scientology. Ata refuzuan propozimin e tij, duke ofenduar në këtë mënyrë Tom Cruise. Pasi u refuzua, Cruise ndërpreu të gjitha lidhjet me David dhe Victoria Beckham. Ai gjithashtu thuhet se ftoi disa nga emrat më të mëdhenj të fesë së tij në një festë që Beckhams e injoruan plotësisht.

Arsyeja e vërtetë pse Tom Cruise prej vitesh nuk ka folur me Beckhams!

Për shkak të këtij reagimi, Tom Cruise thuhet se ndihet jashtëzakonisht i lënduar dhe nuk kishte absolutisht qëllim që të ishte sërish mik me çiftin. Më pas, David dhe Victoria u përpoqën të lidhnin kontakt me të, por Tom i injoroi.

Tom Cruise mendon se donte t'u jepte Beckhams çelësat e mbretërisë dhe ata e refuzuan atë.

Vitet e fundit, aktori u përball me vajzën e tij, e cila ia ka bërë të qartë se nuk dëshiron që të jetë pjesë e Scientology. A mund të jetë ky vendim i kësaj të fundit një mundësi e re për Cruise dhe Beckhams për të riparuar miqësinë e tyre të humbur? Kjo mund të shpjegojë paraqitjet e tyre të fundit së bashku në Wimbledon ose në finalet e Kupës Evropiane.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF