KreuCelebrity

Konflikte me Lori Hoxhën për Luizin? Si asnjëherë më parë reagon Arbana Osmani!

Prej kohësh në media po përflitet se Arbana Osmani dhe Lori Hoxha kanë konflikte për shkak se trashëgimtarja e Top Channel donte që të vendoste Luizin opinionist të Big Brother VIP 3, ndërkohë që moderatorja nuk ishte dakord.

Konflikte me Lori Hoxhën për Luizin? Si asnjëherë më

Por mesa duket gjërat mes tyre janë zgjidhur, pasi Osmani në ditën e saj të lindjes ka bërë një postim në rrjetin e saj social Instagram. Përkrah një fotoje realizuar në dasmën e moderatores, ajo shkruan,

“Gëzuar ditëlindjen për një tjetër peshore të shkëlqyer në jetën time @lorihoxha ???? Mirënjohëse që ndaj me ju një udhëtim të mrekullueshëm, dhe ja një dolli për më shumë në vazhdim”, duke hedhur në këtë mënyrë poshtë të gjitha aludimet që kanë qarkulluar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Kujtojmë që së fundmi Luizi konfirmoi se mes tij dhe Arbanës ka krisje por ai për momentin nuk mund të zbulonte detaje.

“Marrëdhënia ime me Arbanën? Ajo është atje, unë jam këtu…çfarë marrëdhënieje? Ka krisje, por në maj do e zbuloj se nuk më lejohet”, u shpreh Luizi, duke mos dhënë shumë detaje”.

Ky postim i Arbanës tregon që është rënë dakord që Luizi të mos jetë opinionist i BBV 3.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF