KreuCelebrity

“S`të do kush..”, Olta përballet me situatën e pakëndshme në Prishtinë!

“S`të do kush..”, Olta përballet me situatën e

Olta Gixhari dukej shumë e lumtur në premierën e filmit të saj dhe Luizit, “ Në kuadër të dashurisë” në Prishtinë. “O Kosovë, unë të dua” tha ajo para mediave në mesin e pritjes shumë entuziaste që iu bë pjesëmarrësve të filmit në kryeqytetit Kosovar, edhe më shumë madje se ne Tiranë vetë.

“S`të do kush..”, Olta përballet me situatën e

Megjithatë, aktorja u përball ne një moment edhe me një situatë ta pakëndshme nga fansat.

“S`të do kush..”, Olta përballet me situatën e

Një grua i ka thënë në një moment: “Olta mos u fry se s’të don kërkush”,  ekjo dëgjohet dhe në videon që po qarkullon në rrjet.

Gixhari ka kthyer menjëherë kokën, por nga reagimi i saj nuk kuptohet nëse ka arritur ta dëgjojë thirrjen e zonjës apo thjesht ka dashur ta injorojë.

https://www.instagram.com/reel/CylTH8bNjmb/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF