KreuCelebrity

Arbana dhe Eduarti festojnë 3-vjetorin e djalit të tyre në Londër!

Arbana dhe Eduarti festojnë 3-vjetorin e djalit të tyre në

“O Zot çfarë Dielli je ti”, djali i saj mbush 3 vjeç pak dite me pare, dhe Arbana Osmani deshi t`i dhuronte nje kremtim mjaft te vecante. Moderatorja dhe i shoqi janë siguruar që edhe e ditëlindjes së tij të ishte po aq speciale.

Arbana dhe Eduarti festojnë 3-vjetorin e djalit të tyre në

Çifti ka udhëtuar drejt Londrës, ku Dielli ka fryrë qirinjtë e tortës së 3-vjetorit.
Bashkë me to kanë qenë edhe disa familjarë.

Arbana dhe Eduarti festojnë 3-vjetorin e djalit të tyre në

Arbana Osmani është nënë e një djali nga martesa e parë dhe ka dy fëmijëve të tjerë nga martesa me regjisorin Grishaj.

Arbana dhe Eduarti festojnë 3-vjetorin e djalit të tyre në

Vajza e quajtur Zoi, e cila e plotesoi me se miri familjen e tyre, erdhi në jetë dy vite pas Diellit.

Arbana dhe Eduarti festojnë 3-vjetorin e djalit të tyre në

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF