KreuCelebrity

Rihanna rikthehet në muzikë pas 7 vitesh!

Rihanna rikthehet në muzikë pas 7 vitesh!
Krijuesja e hitit "Love The Way You Lie", Rihanna mund të jetë në pushim të lehonisë, por ajo po planifikon një turne masiv rikthimi për 2024-2025 pasi ka arritur një marrëveshje me vlerë 38 milionë dollarë me Live Nation.

Këngëtarja tashmë ka dy albume me material të ri për të publikuar, raporton Mirror.co.uk.

Një burim i brendshëm tha: “Rihanna po planifikon në heshtje një turne rikthimi pas nënshkrimit me Live Nation. Marrëveshja u krijua për të lehtësuar një turne botëror dhe ekipi i saj krijues është në heshtje në punë në Los Angeles duke i bashkuar të gjitha ndërsa ajo rrit fëmijët e saj. Ajo do të luajë në shfaqjen live pasi të jetë gati për t'u rikthyer në punë dhe të ketë materiale me vlerë të dy albumeve për t'i nxjerrë pasi të kthehet."

Sipas Mirror.co.uk, ata tashmë janë prindër të RZA-së 18-muajsh. Rihanna, 35, zbuloi se ishte në pritje të një fëmije tjetër gjatë shfaqjes së saj në Super Bowl në shkurt, duke lënë zinxhirin e veshjes së saj të zhveshur për të zbuluar barkun e saj të rrumbullakosur.

Këngëtarja ka shijuar shumë kohë familjare që atëherë, por Rihanna nuk e ka lënë karrierën e saj t'i ikë, duke i besuar ekipit të saj që të bëjë të gjitha përgatitjet e nevojshme për rikthimin e saj muzikor.

Ylli nuk po nxiton të rikthehet, sepse muajt e fundit, ajo është bërë miliardere dhe muzikantja më e pasur në botë, falë suksesit të gamës së saj të kozmetikës.

Tags:

rihanna

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF