KreuCelebrity

“Jam sapioseksuale”, Diola Dosti habit me pohimin e fundit, tregon politikanin e preferuar!

“Jam sapioseksuale”, Diola Dosti habit me pohimin e fundit, tregon

Diola Dosti ishte e ftuar së fundi në emisionin “Mos i bjer me top”, ku është pyetur se cili është politikani më seksi teksa ajo pa ngurruar ka treguar se sipas saj, ai është Edi Rama. Nutricionistja nuk është kursyer t`i përgjigjet cdo pyetjeje që i është drejtuar. Teksa foli për pëlqimin për kryeministrin, ajo u shpreh: “Unë jam sapioseksuale dhe për mua truri është i pari. Por edhe gjatësia, stili…”

Dy moderatorët e kësaj rubrike, Ronaldo Sharka dhe Erjola Doçi, e ngacmuan Diolën duke e pyetur edhe nëse është në një marrëdhënie me një reper të njohur shqiptar. Dosti e mohoi një gjë të tillë, madje shtoi se nuk do të merrej asnjëherë me një personazh publik, pasi boll po e vuan vetë mungesën e privatësisë.

Ronaldo: Agjenti sekret na ka thënë mua dhe Erjolës se ti ke filluar një romancë me një reper të njohur shqiptar.

Diola: Qyqja, edhe me reper (qesh), që nuk ashtu fare. Jo, të ka dhënë informacion shumë të gabuar. Nuk kam asnjë lloj romance me asnjë.

Ronaldo: Sa e sinqertë je me këtë përgjigje që po thua?

Ronaldo: Tani ose ky agjenti duhet pushuar urgjent nga puna për këto informacione jo shumë serioze, ose Diola po gënjen

Erjola: Ose Diola duhet të na thotë se ka edhe një variant të tretë, të na thotë se është në një marrëdhënie apo jo momentalisht

Diola: Nuk jam në një marrëdhënie momentalisht, nuk mund të gënjej për faktin se sigurisht ka njerëz që duan të jenë në një marrëdhënie me mua flas. Nuk do të merresha asnjëherë me një personazh publik. Boll po e vuaj vetë këtë mungesën e privatësisë.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF