KreuCelebrity

Arsyeja pse Shakira e urren Rosalias!

Duket se ka një grindje në botën e muzikës mes këngëtareve Rosalia dhe Shakira, por duket se ky rivalitet nuk buron nga të dyja palët. Sipas raportimeve, Shakira nuk është e dhënë pas këngëtares së famshme spanjolle, e cila është bërë e famshme vitet e fundit.

“Rosalia e admiron, por Shakira e urren atë”, tha gazetari Alex Rodriguez në emisionin e mëngjesit të Telecinco, “Vamos a Ver”. Një arsye e mundshme për këtë mosmarrëveshje të përfolur është se Rosalia supozohet se mori menaxherin e Shakirës.

Arsyeja pse Shakira e urren Rosalias!

Megjithatë, vendimi i Rosalias për të patur të njëjtin menaxher si Shakira mund t'i atribuohet thjesht përvojës së gjerë të menaxherit. Debati për këtë çështje ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve.

Rosalia tashmë ka bashkëpunuar me disa artistë latinë, duke përfshirë Ozuna, i cili ka punuar edhe me Shakirën në "Monotonia". Për më tepër, Rosalia ka punuar me J Balvin, Bad Bunny dhe ish-partnerin e saj Rauw Alejandro.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF