KreuCelebrity

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Tom Brady dhe Irina Shayk!

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Tom Brady dhe Irina Shayk!

Tom Brady dhe Irina Shayk i dhanë fund lidhjes së tyre pas tre muajsh, por thuhet se ata edhe pas ndarjes ruajnë marrëdhënie të mira. 

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Tom Brady dhe Irina Shayk!

 “Ata të dy vazhdojnë të kenë detyrime dhe po bëhej më e vështirë të ishin në të njëjtin qytet në të njëjtën kohë”, tha një burim për “People”. "Irina ishte shumë e tërhequr nga Tom. I pëlqente të dilte me të”.

Një burim tjetër, duke folur gjithashtu për “People”, e mbështeti të parën duke thënë: "Nuk ka dramë, thjesht dështoi". Dyshja u pa së bashku disa herë pas takimit në dasmën e Joe Nahmad me Madison Headrick, madje edhe duke shkuar në një udhëtim në Londër në MB në gusht.

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Tom Brady dhe Irina Shayk!

Një burim për Brady tha për “Page Six” se ai "nuk është i interesuar të jetë në një lidhje serioze" me askënd në këtë moment, duke shtuar, "Prioritetet e tij janë fëmijët dhe interesat e tij të biznesit. Do të ketë më shumë supermodele në të ardhmen”.

Cooper dhe Shayk ishin në lidhje mes viteve 2015 dhe 2019 dhe kanë një fëmijë 6 vjeç, ndërsa Hadid ka një vajzë trevjeçare. US Weekly zbuloi pak kohë më parë se ajo nuk ka ndërmend t'i prezantojë fëmijët e tyre, derisa ata të jenë në një marrëdhënie të përkushtuar, nga e cila aktualisht nuk janë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF