KreuCelebrity

Ç’po ndodh? Ledri heq Sarën nga Instagrami?

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë qenë në qendër të vëmendjes pasi reperi mungoi gjatë premierës së filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, si fillim në Tiranë dhe më pas në Prishtinë.

Kjo ka bërë që të gjithë të vendosin në pikëpyetje marrëdhënien e tyre, pasi pjesëmarrja e Sara Hoxhës në këtë film ishte padyshim një moment shumë i rëndësishëm për karrierën e saj. Pas pjesëmarrjes në “Dance ëith the Stars”, ku ajo u shpall fituese, ky ishte angazhimi i saj i parë në botën e artit dhe televizionit.

Ç’po ndodh? Ledri heq Sarën nga Instagrami?

Dyshimet për problemet mes çiftit janë shtuar nga një veprim i vëllait të Sarës. Ai ka pëlqyer postimin e publikuar nga “Lokimagazine”, ku thuhej se “njerëz të afërt të Ledrit dhe Sarës konfirmojnë ndarjen e tyre.

Ndërkohë së fundmi në media ka qarkulluar një lajm, ku thuhej se Ledri e ka hequr Sarën nga Instagrami. Por nga një kontroll shihet se Ledri vazhdon ta ndjekë partneren. Nuk dihet nëse reperi e ka hequr dhe e ka shtuar prapë në listën e ndjekësve, apo këto ishin thjesht aludimet e fansave.

Ç’po ndodh? Ledri heq Sarën nga Instagrami?

Edhe pse Sara Hoxha kryesisht i është shmangur pyetjeve rreth Ledrit dhe është përpjekur të mohojë faktin që marrëdhënia e tyre është në krizë, duket se të gjithë faktet tregojnë të kundërtën. Gjatë kësaj periudhe Ledri ka qëndruar në heshtje dhe ka zgjedhur të mos bëjë asnjë reagim..

Poll

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF