KreuCelebrity

Paris Hilton i përgjigjet atyre që komentuan formën e kokës së të birit!

Paris Hilton i përgjigjet atyre që komentuan formën e kokës

Paris Hilton i është përgjigjur plot mllef komentuesve që vunë në lojë madhësinë e kokës së djalit të saj, duke i cilësuar ata si ‘të sëmurë’ dhe duke deklaruar se foshnja e saj është ‘përsosmërisht e shëndetshme’.

Paris Hilton i përgjigjet atyre që komentuan formën e kokës

Hilton u bë nënë në janar 2023, pas një lidhjeje katërvjeçare me Carter Reum dhe një fejesë dyvjeçare. Djali i saj Phoenix erdhi në jetë përmes një nëne bartëse. Miliarderja postoi foto me të birin pak ditë më parë, por komentet flisnin vetëm për kokën e vogëlushit.

Paris Hilton i përgjigjet atyre që komentuan formën e kokës

“Ka disa njerëz të sëmurë në këtë botë. Engjëlli im është krejtësisht i shëndetshëm”, tha Paris Hilton. “Dhe po, sigurisht që ai ka qenë te një mjek, ai thjesht ka një tru të madh”, shtoi ajo.

“Nuk dua të jem e pasjellshme, por çfarë po ndodh me formën e kokës së djalit”?, thoshte nje ndjekes. “Pse e ka kokën kështu?”,  “A vuan nga diçka”?,  “Fëmija ka kokën më të madhe se Hilton”,  ishin disa nga komentet në rrjetet sociale.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF