KreuCelebrity

Ledri e hoqi nga Instagrami? Si reagon Sara!

Ledri e hoqi nga Instagrami? Si reagon Sara!

Po flitet prej ditësh për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës. Shkak u bë fakti se Ledri nuk shkoi në dy premierat në Tiranë dhe Prishtinë të filmit "Në kuadër të dashurisë", ku interpreton edhe Sara.

Orët e fundit sakaq, qarkulloi një lajm sipas të cilit këngëtari e ka hequr partneren e rij edhe nga Instagrami. Megjithatë, duket se në fakt, ai vazhdon ta ndjekë Sarën.

Ledri e hoqi nga Instagrami? Si reagon Sara!

Pyetjes nëse janë ndarë apo jo, Sara iu përgjigj me herët në një intervistë për “T7”.     “Ledri është në shtëpi. Ju e dini shumë mirë si funksionojnë mediat, kështu që do e shihni.”     “Pra, jeni e lumtur?” pyeti gazetarja. “Po, unë jam shumë e lumtur,” tha ajo.

Sara nuk ka reaguar ndaj lajmit të Instagramit, ndërsa po qendron sakaq, në vendlindjen e Ledrit në Prishtinë, ku shihet pranë vajzës së saj dhe mbetet tejet aktive në rrjetet sociale, ku vazhdon të ndajë momente të ndryshme nga jeta e vet.

Ledri e hoqi nga Instagrami? Si reagon Sara!

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF