KreuStil Jetese

8 seriale të reja që shfaqen në Netflix gjatë tetorit!

8 seriale të reja që shfaqen në Netflix gjatë tetorit!

Për të apasionuarit pas serialeve apo prodhimeve që ju mbajnë të ethshëm seri pas serie, Netflix lancon 8 seriale të reja këtë muaj.

Një histori e re për t'u përjetuar, një komplot për t'u zbuluar, aktorë të gatshëm të shkëlqejnë mes yjeve të Hollivudit. Serialet televizive Netflix janë gjithnjë e më shumë një surprizë e këndshme për t'u parë gjatë udhëtimit ose të qetë në divan në shtëpi.

Dhe tani që vjeshta ka filluar, është një mundësi për të kaluar disa orë të tjera duke u çlodhur, të përqafuar nga një batanije më e butë, ndoshta duke pirë një filxhan çaj. Por momenti i marrë për veten nuk duhet humbur në minuta të gjata (madje edhe gjysmë ore) në kërkimin e titullit të përshtatshëm për atë çfarë do të shihni. (E dimë që të gjithëve na ndodh të shpenzojmë minuta e minuta thjesht duke kërkuar një titull që ja vlen) Mos u shqetësoni, ne do t'ju ndihmojmë: këtu janë 8 serialet më të mira të reja të Netflix për t'u parë në tetor.


1 Beckham nga 4 Tetori
2 Lupin - Sezoni 3 nga 5 Tetori
3 Everything now nga 5 Tetori
4 La caduta della casa degli Usher nga 12 Tetori
5 Neon nga 19 Tetori
6 Bodies nga 19 Tetori
7 Doona nga 20 Tetori
8 Tore nga 27 Tetori

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF