Lajme të këqija për Khloe Kardashian! - Stil Jetese
KreuStil Jetese

Lajme të këqija për Khloe Kardashian!

Rrjeti FYI ka ndaluar transmetimin e mëtejshëm të emisionit të Khloe Kardashian “Coctails with Kloe”, shkruan TMZ.
Emisioni, i cili drejtohej nga Khloe dhe sërvireshin kokteilet e së bukurës Sharon, shoqërohej edhe me personazhe të ftuar. “Coctails with Cloe” nisi transmetimin në janar të vitit 2016 dhe ka patur të ftuar të njohur si Snoop Dogg, Kendall Jenner, Scott Disick dhe Tyga.
Burimet tregojnë për TMZ se rrjeti televiziv e ka përcaktuar emisionin si “të pacaktuar”, çka në thelb ka nënkuptimin fundin e transmetimeve.
TMZ raporton më tej se Khloe ishte njëkohësisht e përqendruar në punë tjeta dhë nuk kishte treguar interes maksimal në këtë emison. Mësohet se shumë episode të emisionit janë të regjistruara dhe do të transmetohen në vazhdim, duke përfshirë edhe finalen me Kimye, Chrissy Teigen dhe John Legend.

Burimi: Cosmopolitan

Përshtati: Sidorela Lepri

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF