Irina Shayk, ambasadorja e re e ‘L’Oreal Paris’

‘L’Oréal Paris’ ka anonçuar se zëdhënësja më e re e saj është modelja Irina Shayk. Bukuroshja ruse, karriera e të cilës si modele në parasarelat e Marc Jacobs, Givenchy etj., ka arritur majat, është shprehur mjaft entuziaste, duke e cilësuar ftesën që i është bërë nga marka prestigjioze, një nder dhe një ëndërr të adoleshencës të bërë tashmë realitet.

Nuk është e qartë nëse Shayk do të angazhohet në fushatën publicitare të linjës së flokëve, kujdesit ndaj lëkurës apo make up-it, por e sigurt është që fotot do të jenë të mrekullueshme. Shayk i bashkohet në këtë mënyrë listës së yjeve që janë zëdhënëse të markës prestigjioze, duke nisur që nga Karlie Kloss, Julianne Moore, Naomi Watts dhe Eva Longoria.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article