KreuStil Jetese

Unazat e fejesës më të njohura në histori

Që nga diamanti Cartier  i Grace Kelly dhe zafiri i Kate Middleton, tek diamanti solitaire 15 karatësh i Kim Kardashian West. Unaza e fejesës tek yjet e showbizit është gjëja e parë që komentohet se sa ka kushtuar apo çfarë madhësie a ngjyre ka diamanti i zgjedhur në të. Hidhini një sy unazave më spektakolare të fejesës në histori.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF