KreuStil Jetese

Nora Istrefi, rrëzëllen si biondinë

Mami seksi Nora Istrefi ka vendosur që bashkë me pranverën të vijë edhe ajo e rifreskuar. Një ndryshim në flokë nga brune në bionde dhe rezultati është tërësisht befasues.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF